Запорозькі козаки на Пасху привітали воїнів 23-го батальону

Запорозькі козаки на Пасху привітали воїнів 23-го батальону та активно приймали участь в забезпеченні миру та спокою громадян на святі.
Для кожного козака віра це основа. один з головних, фундаментальних принципів його життя, боротьби, світогляду та впевненості в првильному розумінні подій у світі. За віру століттями козаки йшли в бій , перемагали , а іноді з вірою гинули на полі брані. Свята віра допомагала жити, виховувати справжніх захисників країни, навчала правильним діям в житті та допомагала відстоювати свою незалежність, будувати нову історію де православні могли вільно та з честю, без переслідувань молитися та будувати життя, як в свій час , в Гетьманщині та сьогодні, спираючись на православні християнські цінності та біблейські Канони. Тому напередодні самого світлого та маючого величезне значення для всіх віруючих  свята Пасхи Велика Рада отаманів Запорозького козацтва, члени Коордради ЗОДА, старійшини та козаки вирішили прийняти активну участь в вологтерських, правозахисних та урочистих заходах організованих православними церквами.
Члени Координаційної ради з питань козацтва Запорізької облдержадміністрації, козаки Пологівського полку МГО «Міжнародний союз козаків » Запорозька Січ» на чолі з відомим та поважним отаманом Гонтарем Віктором Миколайовичем провели чергову операцію «Козацький волонтер» та прибули на передову до побратимів, воїнів 23-го батальону, де служили та зараз несуть службу наші земляки з Запоріжжя та Полог. Треба підкреслити, що готувалися до відрядження дуже ретельно та шанобливо, приймали участь родинами та три навчальних заклади ( районні середні школи ), місцеве керівництво освіти району, учасники АТО-козаки та їх жінки, доньки й бабусі підготували справжнє духовне свято для солдатів та офіцерів батальону. Від щирого серця вони передали листи з теплими словами подяки за важку. але почесну роботу захисника держави, цікаві  та талановито намальовані роботи дітей — учнів Пологівського району, привітання зі святом Великодня. Козаку — воїну Сергію Сергієнко було вручено орден  «Покрови Пресвятої Богородиці».  Урочисто було передано  хліб з Полог , як символ добра й миру від мешканців району. Багато зробив отець Єлисей ( УПЦ КП ), одних освячених пасок в кількості 800 — та багато продовольчих товарів , а також зібрані гроші все це привезли козаки та берегіні до військової частини.
В селі Басань та на сьоми теріторіях було організовано чергування, майже переважна більшість прийняла участь в молебні та ході.
В Запоріжжі також силами Коордради ЗОДА, МГО «Міжнародний союз козаків «Запорозька Січ», ГО Запорозького звичаєвого козацького лицарського ордену ім. князя Д.І. ( Байди ) Вишневецького, ГО » Запорозьке військо Низове » Запорозька Січ», ГО «Козаки — Запорожці», «ГО Запорозький — козацький кіш» за участю козаків Запорізького центру  професійно-технічної освіти ( заступник директора — отаман куреня Живиця Михайло ), була організована охорона вірян, козаки прийняли участь в молебнах та урочистій ході. Багато керівників козацьких організацій ( Сухінін Дмитро Валентинович, Лапін Ілля Євгенович,Лютий Володимир Миколайович, Білан Павло Антонович, Рижов Костянтин Анатолійович ) прийняли особисту участь та з вечора до утра, а потім вдень були поряд з побратимами та молилися за Господа Іісуса Христа, за Великдень, за добробут та мир в кожній родині та в державі.  Враховуючи таке велике свято та для пам»яті про сотні рейдів в операціях «Дозор», «Перехоплення» та «Козацький волонтер», де з початку Революції Гідності та АТО найактивнішу патріотичну позицію по захисту свободи громадян та теріторіальної цілісністі держави зайняли козаки, мною в дар були передані ікони , що були з нами багато разів на кордоні, передовій в бригадах , батальонах, на блок-постах  та кожного разу освячували наш шлях віри та перемоги, давали змогу виконати завдання та йти далі. Одна ікона була передана в храм єпіскопу Запорізькому та Мелітопольському Фотію УПЦ КП друга ( ХІХ століття ) отцю Василю до церкви, що розташована в Шевченківському районі м. Запоріжя . Також було прийнято участь в молебні , ході та чергуванні в церкві Святого Миколая  ( отець Володимир ), що знаходиться в Хортицькому районі.
В Мелітопольському районі  ( підрозділ «Міжнародного союзу козаків «Запорозька Січ»- Мелітопольський полк, яким багато років успішно та результативно керує ветеран ЗСУ полковник Літвін Олександр Іванович ) також була організована робота та участь у заходах в сьоми церквах, в селах: Костянтиновці, Новобогдановці, Терпінні, спільно з підрозділами поліції в селах : Долинське, Світлодолинське, Мордвіновка., прийняли участь 21 козак. В  м.Енергодар отаман Волков Сергій Вікторович провів декілька хаходів з учнями школи «Джур», в центрі дитячо-юнацької творчості , провів профілактичну роботу та недопустив негативних наслідків деяких громадя, що були неправильно налаштовані та могли заважати віруючим молитися та святкувати.  Дітям було вручено пядесят пасок, в урочистостях прийняли участь 15 козаків.  Відомі та активні козацькі ватажки в м. Бердянську, Гуляйпільському. Пологівському та Василівському районах ( Георгій Леонідович Кумуржи, Андрій Володимирович Зеленцов, Губа Олександр Павлович, Некіпілий Микола Миколайович — Покровський район Дніпровської області, Кущ Микола Миколайович, Кучинський Віктор Ігнатович, Бєлий Сергій Якович, Мельниченко Володимир іванович, Кашарін Олександр Олександрович, Гарін Сергій Генадійович день та нічвідпрацювали в церквах та з козаками молилися в Дніпровській єпархії УПЦ КП, а заступник отамана Микола Григоряк — учасник АТО й зараз на службі на передовій допомагав проводити урочисті заходи з капеланом на фронті. Заступник командира 55-ї артбригади, один з наших бойових отаманів Ігор Вікторович Немінський також високопрофесійно організував святкові заходи, а волонтери з подарунками для солдатів та офіцерів вчасно прибули ( та не забули відвідати полігон Близнюки ) та заохотили всіх бійців подарунками та гарним насторєм. За доброю традицією до святкування в робочому та діловому режимі підключилися керівники департаменту освіти та науки ОДА ( Озерова Тетяна Ярославівна , Чурікова Лариса Васильовна ) та керівники учбових закладів, діти. Олександр Сергійович Зубченко — заступник директора департаменту ( член Коордради з питань козацтва, хорунжий МГО » МСК «Запорозька Січ» ) вирушав до 55-ї  артбригади з привітаннями та подарунками.
Дуже приємно, що  стародавня традиція й сьогодні поширює всій вплив на всі верстви населення, військових, інтелігенцію, селян та містян, а козаки як і стліття тому вірні та віддані святій церкві та Господу нашому. Запорозьке козацтво у всі часи було авангардом боротьби за віру, волю та рідну землю, а заповіді Христа Спасителя були основою світогляду та головним чинником успіхів та перемог чи то на полі битви чи в мирному житті.
Христос воскрес! Воістину воскрес! Слава Україні ! Слава Запорозькому козацтву!
З повагою, Голова Великої Ради отаманів Запорозького козацтва                                       Дмитро Сухінін
м. Запоріжжя, оперативний штаб. 19 квітня 2017 року.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

*

NAPA, Calif. (AP) Marshawn Lynch isn't shedding anymore light on his decision to sit during the national anthem before the Oakland Raiders' first exhibition game.Lynch declined to comment on why he chose to sit down Saturday night while the rest of his teammates stood during the anthem before a game in Arizona against the Cardinals.That left his teammates to answer for him on Tuesday after the team returned for its first practice since that game."I'm proud of him," tight end Jared Cook said. "I think it's awesome. Everybody has points of discussion after what Charles Woodson Jerseys happened in Charlottesville just the night before. I think it's important for men in our position to step up and speak on unnecessary situations we find ourselves in as minorities in this country. That's why I'm proud of him."Cook said he hadn't talked to Lynch about his stance and didn't know what specifically he was protesting. Other players who have declined to stand for the anthem have been much more open about their reasons, starting with former San Francisco quarterback Colin Kaepernick, whose protest last year over police brutality and racial oppression made it a major issue in the NFL."We didn't talk to Latavius Murray Jerseys him," Cook said. "I don't know his intentions. I don't know what he wanted to do by it. But I know that guys like Colin Kaepernick have become my favorite football players for doing it."Kaepernick is not on a team this season but the issue remains with Seattle Seahawks defensive lineman Michael Bennett and Lynch both sitting for the anthem last weekend.Bennett has been vocal about Khalil Mack Jerseys his reasons why, citing social injustice. He said his decision was solidified by the violence last weekend surrounding a white supremacist rally in Charlottesville, Virginia, that included the death of a young woman who was struck by a car deliberately driven into a group of counter-protesters.Cook said he has considered an anthem protest in the past and does not rule out doing one this season."As far as the future goes, I don't know. Bruce Irvin Jerseys I don't know," he said. "I know I feel uneasy about the situation going on in this country and have been for Derek Carr Jerseys a while."Raiders coach Jack Del Rio said last season that players should protest on their own time instead of when they are representing the organization.