Архивы за месяц Серпень, 2016

Відео привітання Другому міжнародному конгресу козацтва

https://www.youtube.com/watch?v=uZaOWojV5eU

Патріарше богослужіння в день свята Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня 2016 року, у неділю 10-ту після П’ятдесятниці і в день свята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі.

Напередодні, 27 серпня ввечері, Патріарх Філарет у Свято-Володимирському кафедральному соборі очолив урочисте Всенічне бдіння, під час якого на середину храму була винесена плащаниця Пресвятої Богородиці.

За вечірнім богослужінням була звершена Літія, під час якої відбулося благословення хлібів, пшениці, вина та єлею.

Під час полієлею Патріарх Філарет помазував вірян освяченим єлеєм.

Його Святості співслужили настоятель храму протоієрей Борис Табачек та духовенство собору.

За Божественною літургією, після прочитання Євангелія, Патріарх Філарет виголосив проповідь на тему свята.

Завершилося богослужіння молебнем перед початком навчання дітей. Святійший Патріарх закликав Боже благословення на всіх, хто буде навчати і навчатись.

Вітаємо з цим святом  Запорозьке козацтво.

27272521

привітання

Шановні Запорозькі козаки!

Сердечно вітаємо вас із найбільшим святом нашої Держави —Днем Незалежності України!

Низько вклоняємось усім, хто вкладає у розвиток України працю та інтелект, хто боронить і захищає її від ворога, хто примножує її багатство і славу.

Нехай ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Від усієї душі зичимо вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

З глибокою повагою,

Голова  Великолепетиської

Районної державної адміністрації           Світлана Кумановська

Dear Pobratymy, Ukrainian Cossacks .

Август 29th, 2016

Canada Toronto, August 18/2016.

On the occasion of the second all inclusive congress of the Cossacks

in Zaporijja, the Ukrainian Canadian Executives of the Ukrainian Free Cosatzvo  (UFC)

in Canada, takes the privilege and honor,  to send you greetings and best wishes,

for you’re initiative and wishes you success in this timely undertaking.

In this critical time, in the face of the Russian aggression, in the Eastern Ukraine and the Crimea,

all Ukrainian patriotic organization’s, including  the Ukrainian Cossacks, which ideology is based on;

1, God, 2. Motherland, 3. Freedom, should unite,  to defend our independence and territorial integrity.

The Russian Imperialists claim, that volunteer Cossacks from the Don and Kuban, are volunteering to help the

Terrorists in the  eastern Ukraine, which is a total lie and cover-up, while the Russian Government is sending

trained troops, weapons and ammunition to the terrorists.

This should be brought to the attention of the  media and international community.

We wish you with all our heart success and God bless you All.

Slava Ukraini!!             Slava Herojam!!     Slava Kosakam!!

Chief Executives, UFC Canada,                           Executive Deputy UFC Canada

General Armin Konn.                                        Osaul (Major) Mykola Fedewicz

Pictures, 1. Armin, has beer  with the first  free elected  President of the Ukraine, Leonid  Krawtchuk.

004 100_0030  100_0105 100_0416

 

Верховный Атаман казачества Республики Беларусь генерал-лейтенант Еркович Николай Иванович, поздравил казаков Украины, по случаю 25-й годовщины Независимости!

ВысокочтимыеАтаманы!   Господаказакииказачки!

                                 Дорогиедрузья!

ОтимениСоветаАтаманов, СоветастарейшиниказаковРеспубликиБеларусь  сердечнопоздравляюВас  сДнёмНезависимости.

Несмотрянамногочисленныевызовы, народУкраинывыстоял, доказавтемсамымчтоспособенсамрешатькакивкакойстранеему  жить.  ОгромнуюрольвпроцессепостроениянезависимогогосударствасыгралоУкраинскоеказачество.Ибоказакивсегдабылизащитникаминациональныхтрадицийидуховныхценностейсвоегонародаибольшевсехотелисвободыинезависимости.  Не следует забывать, что ВойскозапорожскоепервымвЕвропесоздаломогучуюдемократическуюреспублику. ПервуювмиреКонституциюввелоГетманскоегосударство. ЖелаюВам, дорогие друзья,  светлого   пути, взвешенныхобдуманных  решений, здоровья, терпимостиктем, ктоокружает, божьейблагодатиипомощивоблагоказачеству, вославуОтечества. Выражаюнадежду, чтосотрудничествоказаковРеспубликиБеларусьиУкраиныпринесётогромнуюпользунашемуделувозрожденияистановленияказачества, укреплениюмежгосударственныхсвязей.

                        Наши народы едины, и непобедимы!

24.08.2016 г.

ЛУК’ЯНЕНКО ЛЕВКО ГРИГОРОВИЧ ДЕПУТАТ 1-2-4-5 СКЛИКАНЬ, ГЕРОЙ УКРАЇНИ

                 Другому Всесвітньому Конгресу  козацтва.

 

Чолом Вам славне козацтво!

Ви зібралися у надзвичайно важливу добу в історії України – війни України супроти московської орди.

З ХУ сторіччя українська нація створила свою збройну силу для опору татаро-турецьким, польським і московським загарбникам.

Пам´ять про Велику державу (імперію) русичів упродовж багатьох сторіч переносила від покоління до покоління як завдання козацтву боротьбу за відновлення української національної державності.

У кожному поколінню знаходилися лицарі, що міняли чепіги плуга на шаблю і йшли на Січ. Шаблею козацтво утверджували право українців на великий арійський простір від Чорного моря до Полісся, від Дону до Закарпаття.

Сім сторіч зовнішні обставини протидіяли українському прагненню до самостійності. Тепер уперше зовнішні сили сприяють нашій боротьбі. Це означає, що Україна переможе Московію і здобуде справжню незалежність.

Ця війна обтяженадля України колоніальною спадщиною – зрусифікованістю значної частини нації.

Задля подолання русифікації та прискорення консолідації нації ІІ-му козацькому Конгресові слід би допомогти полковнику Ігорю Синєпольському заснувати Коледж джур та розробити план витіснення з України відкритих явних ворогів, таких як директор Запоріжського заводу Мотор-Січ.

Азіатське дикунство і садизм московських вояків на Сході України багатьом українцям розкрили очі на справжню суть Московщини. Та в Україні є чимало запеклих шовіністів, яких просвітянством не змінниш. Їх просто необхідно витіснити з України цілою системою організованих заходів, про які досвітчене козацтво, як я думаю, добре знає.

Пам´ятаймо добру українську приповідку: «Під лежачий камінь вода не тече». Хочемо для України добра, то мусимо працювати!

Хай світове Козацтво стає дружнім помічником України. Бажаю Вам доброго здоров´я, бадьорого духу й успіхів у спільній національній справі.

 

Левко Лук´яненко, Герой України.

ВЕЛИКА ШАНА І ДЯКА КОЗАЦЬКОМУ АКТИВУ

Dymitr_Wiśniowiecki_Bajda_1

Постійно діючий оргкомітет Другого міжнародного історичного конгресу козацтва щиро дякує за допомогу в проведенні урочистого, патріотичного заходу Запорізьку обласну державну адміністрацію, Запорізьку обласну раду, Запорізьку міську раду, Герою України, одному з фундаторів Української держави Лук’яненку Л.Г.,   народним депутатів України Артюшенка І. А., Фролова М. О.,  Запорозькому міському голові Буряку В. В., голові Пологівської РДА  Крупському А.Є., Бердянському міському голові Чепурному В.П., голові Великолепетиської РДА Херсонської області Кумановській С.С., начальнику відділу внутрішньої політики Запорізької міської ради Головешко В.В., Верховного отамана ОРУЗК Левандо О.П., Гетьмана МГО “Козацтво Запорозьке” Сагайдака Д.І., отамана Лапіна І. Є., начальника штабу Ігнатченко С.Б. та старшину МСК “Запорозька Січ” Лютого В.М., Білана П.А., отаманів Гонтаря В.М., Никипілого М.М., Григоряка М.М., Литвина О.І., отамана ЗВН “Запорозька Січ” Рижова К.А., членів коордради ЗОДА Пилипенка В.П., Мордовського М.М., Жаворокова Є.О., Зубченка О.С., Волкова С.В.. отаманів Дніпровської КРК з питань козацтва Куща М.М., Кучинського В.Г., Мельниченко В.І., активістам Українського козацького руху Пилипенку А.Ф., Гарбузу В.С., директору департаменту освіти і науки ЗОДА Озеровій Т.Я., зав. відділом департаменту освіти і науки ЗОДА Чуріковій Л.В., директору КЗ “ЗЗОЦХЕЄТУМ” ЗОР Кузнецовій Н. Г., отаманам Тягунову Г.С., Падалко В.М., офіцеру штабу 55-ї артбригади Тимчишин Х.Л., старійшинам Запорозького козацького руху Синьопольському І.А., Мельнику В.М., Шаповалову Г.І., письменнику та науковцю Шпитальову Г.Г.

З глибокою повагою, голова оргкомітету      Д.В. Сухінін

ПРИВІТАННЯ

20160727_gerb

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ДМИТРО ВАЛЕНТИНОВИЧ !!!

ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ЮВІЛЕЄМ – П’ТИДЕСЯТИРІЧЧЯМ !!!

БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ НА ШЛЯХУ СТВОРЕННЯ БОЙОВОГО КОЗАЦЬКОГО РУХУ, УСПІХІВ І ВДАЧИ У ВСІХ СПРАВАХ !!!

З глибокою повагою,  генеральний штаб ОРУЗК, Координаційна рада з питань козацтва Запорізької ОДА, Запорізька обласна федерація важкої атлетики, ВГО “Спас”, Дніпровське козацтво, МГО “Козацтво Запорозьке”, Міжнародний Союз Козаків “Запорозька Січ”, Запорозьке Військо Низове “Запорозька Січ”, Спілка вільних козаків

День народження 24 серпня 1966 року.

Виступ Президента України під час Параду Незалежності

ee94db7ce8be21de9f441b43ad2b467d_1472031996_extra_large

Дорогі українці!

Героїчне українське воїнство!

Ваша святосте і ваші блаженства, всечесні отці!

Дорогий Пане Президенте Дуда, високоповажні гості!

 

 

«Продовжуючи тисячолітню традицію державотворення на  Україні, виходячи з права на самовизначення та із смертельної  небезпеки, яка нависла була над Україною в зв’язку з державним переворотом в СРСР  19 серпня, Верховна  Рада урочисто  проголошує незалежність України та створення  самостійної  української держави – України».

Це – слова з найважливішого в новітній історії України документа, ухваленого рівно 25 років тому.

Тридцятьма роками раніше Левка Лук’яненка за боротьбу за державну самостійність засудили до розстрілу. Згодом «помилували», і він провів 27 років в радянських тюрмах, таборах та на засланні.  Але на більшу компенсацію за всі життєві поневіряння, ніж можливість написати проект Акту проголошення Незалежності, я певен, що Левко Григорович і не сподівався.

Маємо нагоду ще раз замислитися про роль особистості в історії. Чи змогли би ми скористатися тим шансом, який випав на межі вісімдесятих-дев’яностих, якби першою особою в УРСР на той час був хтось інший, а не Леонід Кравчук? Якби в той час не було Народного Руху, Народної Ради? Якби не енергія та наполегливість В’ячеслава Чорновола?

Хоча ми святкуємо лише 25-річчя Незалежності, насправді нам незрівнянно більше. Наступного року ми будемо відзначати сторіччя Центральної Ради та початку української національної революції

XX століття. А потім ще через два роки – тисячу років вокняжіння  Ярослава Мудрого. Такою і є глибина тієї «традиції державотворення», про яку згадано в Акті.

Отже, проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, державну самостійність і власний колір на політичній карті світу.

І в університетських аудиторіях, і на домашніх кухнях, і в соціальних мережах все ще сперечаються, отримали ми незалежність чи завоювали? Для мене відповідь абсолютно очевидна: звичайно ж, вибороли. Вибороли інтелектом, вибороли потом, вибороли кров’ю.

Вічна пам’ять героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну.  Вічна їм слава.

Шановна громадо!

Чверть століття тому ми обрали собі самостійне майбутнє. Це ми влаштували те, що Путін згодом назвав «найбільшою геополітичною катастрофою». Але тоді ми не наважилися безкомпромісно порвати з минулим. Заплуталися в стрілках багатовекторності, намагалися всидіти на двох стільцях. Постійне озирання на Москву та віра в міфічне братерство; патерналізм та соціалістичні стереотипи міцно сиділи в свідомості суспільства, гирями висли на ногах і заважали рухатися вперед.

Політична еліта в цілому, замість того, щоб вести за собою, пленталася у хвості. Вона довгий час перебувала в полоні популістських електоральних пристрастей та меркантильно-егоїстичних інтересів. А горизонт її планування простягався не далі найближчої виборчої кампанії.

І цей колективний гріх, гріх еліти, накопичений за два десятиліття,  випало спокутувати перед народом нам, тим, хто при владі саме тепер.

Та врешті-решт ми як нація вийшли на магістральний шлях демократії, свободи, європейської та євроатлантичної інтеграції, і, я впевнений, що це відбулося безповоротно!

Маючи за плечима власний двадцятип’ятирічний досвід, із юності вступаємо в куди відповідальніший час зрілості.

Угода про асоціацію з Євросоюзом вже працює і вже поступово компенсує ті колосальні втрати, які завдала війна та економічна агресія Росії. Москва намагається душити нас як закриттям свого ринку, так і блокуванням транзиту в інші країни. На фоні безпрецедентних зовнішніх шоків вдалося забезпечити макроекономічну стабілізацію і відновлення економічного зростання.

Незалежність вже дала нам демократію і свободу; почуття громадянської гідності і національної єдності; навчила захищатися і відкрила європейську перспективу. Cформувалися середній клас і громадянське суспільство. Нарешті виросло перше пострадянське покоління, з новим європейським світоглядом. Епіцентром фундаментальних змін неодноразово ставав цей Майдан – Майдан нашої Незалежності.

Тепер стратегічно і тактично маємо зосередитися на досягненнях у матеріальній сфері, у рівні життя людей. Як казав В’ячеслав Чорновіл, «нам потрібна багата людяна держава вільних, заможних громадян, упевнених у своєму майбутті».  І «якщо ти віриш у себе й постановив – не вагайся. Іди, іди, іди…»

Шановні співвітчизники!

Верховна Рада в 91-му році вчинила дуже мудро, винісши питання про незалежність на референдум. Відомий французький мислитель Ернест Ренан казав, нація – це повсякденний плебісцит. Від початку російської агресії проти України в лютому чотирнадцятого року українці кожного дня активно голосують за єдину, незалежну, соборну, унітарну, демократичну, європейську Україну.

Зовнішня загроза прискорила процес формування сучасної української політичної нації на засадах громадянського патріотизму. Україномовні й російськомовні, громадяни, які говорять іншими мовами… Українці, етнічні росіяни, кримські татари та інші етноси – всі міцно стоять на позиціях українського патріотизму. Пліч-о-пліч захищають нашу державу зі зброєю в руках.

Історія нам ніколи не пробачить, якщо ми не використаємо цей момент єднання, щоб назавжди зарубцювалися ті рани, яких завдали  суспільству політикани, штучно розколюючи суспільство.

Виникає питання, а яка гарантія того, що всі наші оптимістичні плани не залишаться на папері і не повиснуть у повітрі? Відповідь очевидна. Головний наш гарант – це є Збройні Сили України.  Це куди серйозніше, ніж Будапештський меморандум.

Озираючись назад на понад два роки війни, можна впевнено стверджувати, що ворогу не вдалося реалізувати жодної стратегічної задачі, і він не зміг поставити Україну на коліна. За це і загинуло2504 наших воїна.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Прошу хвилиною мовчання вшанувати пам’ять українських воїнів і мирних громадян України, які загинули у війні, що розв’язав російський агресор. Повік не забудемо, і не пробачимо ніколи.

Дорогі українці!

За 2014-16-ті роки через військкомати на фронт пройшли майже 300 тисяч осіб. Найперші – добровольці, потім – мобілізовані, тепер – контрактники. І якби ми рухалися за інерцією минулого року, то зараз  вже мала би завершуватися дев’ята черга мобілізації, але ми не починали ще й сьомої. І цього року моїм пріоритетом стало формування професійної, контрактної армії. В середньому щомісяця до лав Збройних Сил вливається до шести тисяч військовослужбовців-контрактників. Всього з січня до війська прийшло вже більше 46 тисяч, а до кінця року ми очікуємо ще більше 20 тисяч. Переважна більшість з них укладають довготривалі угоди. Станом на сьогоднішній день 75% української армії є контрактною.

Триває формування військового резерву. На цей час він вже складає понад 80 тисяч чоловіків та жінок, добре підготовлених воїнів із великим військовим досвідом.

Налагоджено планове постачання у війська новітніх, модернізованих та відремонтованих зразків озброєння та військової техніки. Так, наші бажання і потреби не завжди збігаються з нашими можливостями. Між тим, що треба, і тим, що здатні собі дозволити – відстань ще досить велика.  Нам знадобляться ще роки й десятки мільярдів гривень, щоб спати спокійно. Але реальний прогрес у зміцненні обороноздатності держави ви побачите просто зараз!

Що, на мою думку, продемонструє цей парад?

Суспільство побачить свою нову армію, за два роки створену майже з нуля. Суспільство переконається, що Збройні Сили рік за роком міцніють, а безпека держави – посилюється.

Солдати і офіцери ще раз відчують не лише свою відповідальність перед суспільством, але також його повагу і шану до своїх захисників.

Влада цим парадом звітує, куди йдуть гроші. Наша армія – дійсно народна.  Це ви, шановні українці, платники податків купили чи відновили для армії танки, бойові машини піхоти, бронетранспортери, ці зенітно-ракетні комплекси і реактивні системи залпового вогню. Це волонтери першими прийшли на допомогу армії.

Наші міжнародні партнери з цього параду отримають сигнал, що Україна здатна сама себе захищати, але потребує подальшої підтримки. Адже наш ворог – країна, яка займає дев’яту частину суходолу і має військовий бюджет в десятки й десятки разів більший за наш.

І нарешті, наш парад – це сигнал і ворогу: українці серйозно готові й надалі боротися за свою незалежність. І тому агресору краще згадати мудру пораду російського поета Володимира Маяковського: «Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль»!

І після параду відбудеться ще одна важлива для захисту України подія. На щорічну нараду приїхали посли України з усього світу – справжні бійці нашого дипломатичного фронту. Дозвольте мені від імені присутніх переказати слова подяки тим, хто допомагає нашій армії політико-дипломатичними методами, і так само робить це професійно і самовіддано.

Користуючись тут присутністю Президента Польщі Анджея Дуди я хочу висловити глибоку вдячність нашим міжнародним партнерам за всебічну підтримку, дипломатичну й фінансову; за поставки нелетальної зброї та гуманітарну допомогу, подякувати за санкції проти агресора.

Окремо хотів би привітати із святом Незалежності, і це дуже важливо – українських патріотів в анексованому Криму і на окупованому Донбасі! Дорогі мої, ми вас любимо і ми про вас пам’ятаємо і наполегливо боремося за ваше повернення в Україну! І наголошую – робимо це політико-дипломатичним шляхом тому, що думаємо про вас. Це Кремль сприймає землю українського Донбасу  як театр бойових дій, а мешканців регіону – як гарматне м’ясо для задоволення своїх імперських амбіцій. А для нас ви – наші, рідні, близькі, тимчасово розлучені зі своєю українською родиною. Родиною, яка обов’язково об’єднається і зустрінеться разом за святковим столом.

Шановні воїни!

Ви героїчно проявили себе, обороняючи рідну українську землю.

Ви щоденно демонструєте приклади мужності і самопожертви.

Зараз ви будете впевнено крокувати Хрещатиком. Демонструючи виправку, випромінюючи силу і звитягу і ви вселите в мільйони співвітчизників ще більшу віру у боєздатність нашого війська, у його спроможність захистити країну.

З 25-ю річницею Незалежності України!

Слава Збройним Силам України!

Слава українському народу!

Україні – слава!

Урочистою ходою запоріжці відзначили День незалежності

В обласному центрі відбулися урочисті заходи, присвячені 25-й річниці Незалежності України. Проспектом Соборним пройшла святкова хода за участю військових частин та ветеранів АТО, до якої долучилося кілька тисяч запоріжців.

Цього року всі святкові заходи проходять під знаком консолідації українського суспільства, вшанування військових та увічнення пам’яті загиблих захисників.

Учасники ходи з державними прапорами пройшли проспектом Соборним від пл. Маяковського до пл. Фестивальної. На головній площі міста відбулось пряме включення з Києва, де пройшла трансляція привітання Президента України Петра Порошенка.

– У День Незалежності України Запорізька область приєднується до всіх патріотів та щиро вітає запоріжців зі святом. З давніх-давен наш козацький край славився, як колиска державності та людей, які за жодних умов не підкоряться ворогам. Сьогодні всі ми боронимо нашу волю, незалежність та мирне небо, – зазначив у своєму виступі голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У другій половині дня на площі Фестивальній заплановано культурну молодіжну програму, фестиваль національної кухні, святковий концерт. Протягом дня працюють волонтерський ярмарок, виставки військової техніки, виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, «Національне подвір’я» – національна кухня, розташовано намети національно-культурних товариств.

Низка святкових заходів також відбувається в містах і районах області.foto

IMG_0799 IMG_0800 IMG_0805 IMG_0810 IMG_0826 IMG_0830 IMG_0522 IMG_0523 IMG_0538 IMG_0539 IMG_0545 IMG_0547 IMG_0565 IMG_0571 IMG_0579 IMG_0581 IMG_0582 IMG_0586 IMG_0608 IMG_0682 IMG_0692 IMG_0697 IMG_0717 IMG_0767 IMG_0769 IMG_0770 IMG_0784 IMG_0788

NAPA, Calif. (AP) Marshawn Lynch isn't shedding anymore light on his decision to sit during the national anthem before the Oakland Raiders' first exhibition game.Lynch declined to comment on why he chose to sit down Saturday night while the rest of his teammates stood during the anthem before a game in Arizona against the Cardinals.That left his teammates to answer for him on Tuesday after the team returned for its first practice since that game."I'm proud of him," tight end Jared Cook said. "I think it's awesome. Everybody has points of discussion after what Charles Woodson Jerseys happened in Charlottesville just the night before. I think it's important for men in our position to step up and speak on unnecessary situations we find ourselves in as minorities in this country. That's why I'm proud of him."Cook said he hadn't talked to Lynch about his stance and didn't know what specifically he was protesting. Other players who have declined to stand for the anthem have been much more open about their reasons, starting with former San Francisco quarterback Colin Kaepernick, whose protest last year over police brutality and racial oppression made it a major issue in the NFL."We didn't talk to Latavius Murray Jerseys him," Cook said. "I don't know his intentions. I don't know what he wanted to do by it. But I know that guys like Colin Kaepernick have become my favorite football players for doing it."Kaepernick is not on a team this season but the issue remains with Seattle Seahawks defensive lineman Michael Bennett and Lynch both sitting for the anthem last weekend.Bennett has been vocal about Khalil Mack Jerseys his reasons why, citing social injustice. He said his decision was solidified by the violence last weekend surrounding a white supremacist rally in Charlottesville, Virginia, that included the death of a young woman who was struck by a car deliberately driven into a group of counter-protesters.Cook said he has considered an anthem protest in the past and does not rule out doing one this season."As far as the future goes, I don't know. Bruce Irvin Jerseys I don't know," he said. "I know I feel uneasy about the situation going on in this country and have been for Derek Carr Jerseys a while."Raiders coach Jack Del Rio said last season that players should protest on their own time instead of when they are representing the organization.