У Чернігівській області пройшли успішні випробування нового бойового модуля. Йдеться про розробку принципово нового бойового модуля Конструкторського бюро “Луч” в партнерстві з представниками іноземної профільної компанії. Про це повідомляє НВ.

Новий модуль може розміщуватися на шасі броньованої техніки, а також оснащується сучасними керованими ракетами власної розробки “Скіф” та системою наведення, що дозволяє використовувати його для ураження нерухомих та рухомих броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену або монолітну броню з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок, танк в окопі, легкоброньованих об’єктів, гелікоптерів, що зависли, надводних цілей та живої сили противника у будь-який час доби.

Розробники звітують, що “всі ракети потрапили точно в ціль та виконали своє завдання на 100%”. Випробування з успішним результатом дали поштовх до прискорення розробки цієї моделі.

Як повідомляв 5.UA, у Чернігівській області в п’ятницю, 18 травня, провели фінальний етап випробувань експортного протитанкового керованого ракетного комплексу “Скіф“.