Архивы за месяц Червень, 2019

Всеукраїнське Козацьке Коло на честь славних перемог Запорозьких січовиків і панахида по усім загиблим Героям за Віру та Волю України, відбулися на святій Хортиці.

Звитяжні і сміливі учасники Революції Гідності, Запорізького козацького патріотичного руху опору агресорам і окупантам, ветерани АТО, самооборонівці, чарівні берегині-волонтери, Старшина і старійшини, молодь,відомі письменники і митці, за традицією прибули на Козацьке Коло з багатьох областей України.
Запорожці, гості – побратими з Січеславщини, Слобожанщини, Полтавщини запросили чудових, неперевершених майстрів вітчизняної поезії, обдаровану та патріотичну молодь, а талановиті учасники українських козацьких ансамблів урочисто співали пісні про столітню боротьбу за Волю й Незалежність рідної матері – України.
За загальним рішенням Всеукраїнського Козацького Кола почали з віршів і художньо – театральною композиції на честь полеглих бійців і командирів у боротьбі з ворогами та окупантами у ООС (фактичній війні з антиукраїнськими силами).
З великою увагою, багато хто із сльозами на очах, слухали шановні присутні сувору правду про нову потужну навалу, величезну людську трагедію, жахливу біду для мільйонів, що принесли окупанти та сміливих рішучих і непереможних воїнів ЗСУ, які навіки залишаться у наших серцях, але не ніколи не повернуться з поля бою.
За дорученням старшини та старейшин, мав честь відкрити Всеукраїнське Козацьке Коло, священник Православноі Церкви України, отець Василь (Терно), наш багаторічний звичаєвий духовний батько, прочитав Молебень, потім, усі разом заспівали державний Гімн України. Співали дуже голосно, майже весь святий острів Хортиця чув силу козацького Духу і Волю до Перемоги.
Видатні отамани і старійшини, воїни – герої ЗСУ, учасники бойових дій, керівники загальноукраїнських громадських організацій, митці були запрошені до виступів.
Як голова зборів, у своїй промові мав честь розповісти про столітню переможну державотворчу діяльність пращурів – запорожців, Дмитра Вишневецького (Байди), Петра Конашевича – Сагайдачного, части нерівні схватки та бійки з різними ворогами, Османської імперії, Московії іншими загарбниками, де козаки діставали перемоги не числом, а розумом, високою дисципліною, швидкістю та нечуваною сміливістю й досвідом.
Ніколи на цих святих місцях не знали поразок наші славетні пращури – запорожці!
Хвилиною мовчання ми вшанували світлу, добру вічну пам`ять загиблих Героїв, які віддали життя за мир, добробут, щасливе майбутнє України.
Тільки послідовний, наполегливий спільний шлях усього суспільства, до сім`ї братніх європейських народів, де Велике князівство Київська Русь -Україна багато століть і знаходилась, надасть нові масштабні можливості для подальшого економічного і культурного розвитку нашої держави, а європейські стандарти життя, будуть нормою
і правилом для усіх, як і вступ до світової високоповажної оборонної і політичної структури – Північно-Атлантичного Альянсу надійно захистить від будь-якого ворога, або агресії з боку РФ, як сьогодні.
Важливою також є служба у лавах ЗСУ козаків, продовження та розширяння волонтерського руху, допомога сім’ям загиблих воїнів – Героїв у АТО, активний інтелектуальний та ідеологічний спротив у інформаційній війні, яку промосковські та терористичні сили, ведуть проти нас на широкому фронті по тв, по радіо, у соціальних мережах, з використанням ДРГ та ганебними закликами до створення усяких фейкових, але потенційно небезпечних ідей про усякі «Новоросіі», з метою принизити нашу історію, повернути до трагічних часів Голодомору, репресій та знищити Дух Волі у країні.
Також усі підтримали питання надання суворої справедливоі оцінки дій більшовицького Уряду щодо геноциду українців на Кубані у період
1919-1933 років.
Усі підтримали і прийняття програми розвитку козацтва і державну Стратегію національно – патріотичного виховання молоді.
Наш шановний старійшина, учасник Самооборони, АТО, Валерій Матченко, яскраво іноді з біллю у голосі про боротьбу з ворогом на фронті, подвиги наших Героів, подякував і сказав добрі слова на честь волонтерів, його підтримав також відомий в Україні отаман, учасник бойових дій, Майдану Ігор Грицаєнко.
Голова Координаційної Ради з питань розвитку козацтва при ЗОДА Костянтин Рижов, щиро привітав усіх присутніх та розповів про системну роботу у проведенні спортивних й звичаєвих заходів, закликав козаків
до виховної роботи з молоддю, підтримав головні загально – українські напрями спільної діяльності, особливо створений у Запоріжжі Український козацький патріотичний рух інформаційного спротиву агресорам і окупантам.
Президент всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула тепло привітав побратимів і звернув увагу на тисячолітні коріння, багату культуру, звичаї і мистецтво, які є великим духовним і морально – етичним скарбом, де вперше у історії людства народилися багато нових ідей і винаходів, а гартування молоді у спорті та бойових мистецтвах, особливо у наші непрості часи московсько – української фактичної гибриднії війни вкрай важливе для сучасної і майбутньої міцної вітчизняної армії.
Із конкретними звітами на щодо проведеної роботи по операціям «Дозор», «Перехоплення», «Козацький волонтер», національно – патріотичних акцій, які ми започаткували у 2014-му році «Молоді про українську армію», «Вшануймо українську історичну літературу»,
навчання у підрозділах тероборони, допомоги армії виступили поважні і досвідчені отамани Мелітопольського, Пологівського, імені Івана Богуна, Шевченківського, імені Петра Сагайдачного, Покровського, ім. Отамана Івана Сірка, Нетішинського полку МГО «Міжнародний союз козаків «Запорозька Січ» – Олександр Литвин, Віктор Гонтар, Валерій Свідерський, Олександр Грицаєнко, Голова Ради отаманів Володимир Лютий, якого харківські козаки нагородили орденом.
Усі побратими налоштовували на необхідності об‘єднання, недопущення чвар й неповаги один до одного, що у період сучасної гибриднії війни тільки добре для ворога.
Також мої пропощиціі щодо розширення та збільшення кількості філій Першої Національноі козацької громадської історичної бібліотеки
ім. Д.І. Вишневецького (Байди) та формування нового випуску загальнодержавного Альманаху “Українське патріотичне козацтво”. Підтримали і запросили колег до підготовки статей Павло Білан, Леонід Собакар, Іван Нонка, Олена Ханат, Вадим Литвин, Андрій Юров.
Раптом гомін, розмови та спілкування припинилися… Козаки учасники Руху опору із прапором України попереду стали у Коло, а священник ПЦУ отець Василь (Терно), прочитав Молебень і всі ми помолилися за святі
душі загиблих у битвах усіх часів за Україну воїнів.
Після траурного звичаєвого проходження по Колі, хрест Пам’яті і бойової Слави, побратими з молитвою пронесли до рідного Дніпра і урочисто направили у тихі води величезної народної ріки, яка тисячоліттями захищала, допомагала, виховувала і годувала наших пращурів.
Далі з метою підтримки державної Доктрини інформаційної безпеки, ретельного і глибокого вивчення визначних дат і подій, славних діянь видатних постатей Великого князівства Київськоі Руси – України, Галицького королівства, Козацької держави, УНР, Гетьманату, повстанського руху, складного періоду Української революції, Першої і Другої світових війн, сучасного та майбутнього країни, для утворення філій Першої Національної громадської козацької історичної бібліотеки ім. князя Д.І Вишневецького (Байди), як директор-фундатор нового закладу, за згодою колег мав
честь вручити старшині, отаманам і волонтерам-педагогам, також для реалізації спільного з міністерством інформаційної політики плану дій оновлення книжкового фонду літературою сучасних і правдивих авторів.
Нові філії тепер будуть у Покровському, Пологівському, Мелітопольському районах Запорізької області, навчальних закладах Полтавської області, частина книг буде направлена до м. Нєтєшин Хмельницької області.
Добре, що на Всеукраїнське Козацьке Коло прибули козаки – ветерани Запорозького патріотичного руху опору агресорам і оккупантам, який ми створили у березні 2014-го року, це і учасники АТО і волонтери, просвітяни відомі науковці і студенти.
Було дуже приємно бачити гарний приклад для всієї України – побратимів, дружба яких тільки стала міцніше, а виконані завдання і плани не розходилися з ділом.
За поданням отаманів усім заслуженим і сміливим козакам були вручені на довгу добру пам`ять почесні Універсали для пам`яті і повагу нащадків за подвиги і добрі справи у важкі й буремні часи новітньої військово – політочної історії Запорозького козацтва.
Теплими словами великої шани й дяки, за недопущення ворога до нашої області згадали присутні добровольців 37-го козацького батальону, воїнів 55-і артилерійської бригади «Запорізька Січ», батальони морської піхоти, 72-і бригади і багатьох інших рідних побратимів. Передали вітання Олександру Лобасу і очільнику МГО «Міжнародний союз козаків «Запорозька Січ» Іллі Лапіну.
Наприкінці масштабної концертної програми, де виступали козаки й козачки чотирьох областей, велика дяка була висловлена отаману Попівськоі сотні, РКТ Миргородського полку ім. Миколи Міхеовсткого, Полтавського Коша УК пану Івану Колодьку і берегині козацького руху, заступнику директора з виховної роботи Попівськоі ЗОШ пані Наталії Мірніченко, керівнику Василівськоі паланки пані Олені Ханат, волонтеру Андрію Юрову, усім нашим рідним діточкам, які виступали і підтримували захід на честь українських козаків.
Знаково, що саме на Хортиці отаман Колодько від свого Коша подарував нам ікону Покрова Пресвятої Богородиці, отець Василь (Терно) освятив, а ми усі схилили голови, перед величчю і чудодійною силою святого образу.
Впевнений, що аналогічні збори треба проводити по усій Україні за допомогою влади та депутатського корпусу.
Також дякуємо заступнику Голови Запорізької Обласної Ради,Члену Піклувальної Ради Козацької бібліотеки, Єгору Семенкову, за привітання і постійну методичну допомогу.
Далі вельмишановні гості Запоріжжя відвідали музеї Зброї, обласний краєзнавчий, військової техніки, а хто залишився на Хортиці з друзів, ще встигли на катері пройтися навкруги самого острова Хортиця, а на другий день побувати на чудовому святі бойових мистецтв «Спас», чемпіонаті України, який завжди гарно організований і проходить як завжди з позитивною енергетикою, рішучою боротьбою за перше місце, весело
і побратерські.Чекаємо всіх на наступний рік на святій і рідній Хортиці!З повагою, Голова Великої Ради отаманів,
Керівник Українського козацького руху інформаційного спротиву агресорам і оккупантам
Дмиро Сухінін (Гора)учасник Українського козацького руху інформаційного спротиву агресорам і оккупантам
Вадим Литвин
Світлина від Dmytro Sukhinin Gora.
Світлина від Dmytro Sukhinin Gora.
Світлина від Dmytro Sukhinin Gora.
Світлина від Dmytro Sukhinin Gora.

 

NAPA, Calif. (AP) Marshawn Lynch isn't shedding anymore light on his decision to sit during the national anthem before the Oakland Raiders' first exhibition game.Lynch declined to comment on why he chose to sit down Saturday night while the rest of his teammates stood during the anthem before a game in Arizona against the Cardinals.That left his teammates to answer for him on Tuesday after the team returned for its first practice since that game."I'm proud of him," tight end Jared Cook said. "I think it's awesome. Everybody has points of discussion after what Charles Woodson Jerseys happened in Charlottesville just the night before. I think it's important for men in our position to step up and speak on unnecessary situations we find ourselves in as minorities in this country. That's why I'm proud of him."Cook said he hadn't talked to Lynch about his stance and didn't know what specifically he was protesting. Other players who have declined to stand for the anthem have been much more open about their reasons, starting with former San Francisco quarterback Colin Kaepernick, whose protest last year over police brutality and racial oppression made it a major issue in the NFL."We didn't talk to Latavius Murray Jerseys him," Cook said. "I don't know his intentions. I don't know what he wanted to do by it. But I know that guys like Colin Kaepernick have become my favorite football players for doing it."Kaepernick is not on a team this season but the issue remains with Seattle Seahawks defensive lineman Michael Bennett and Lynch both sitting for the anthem last weekend.Bennett has been vocal about Khalil Mack Jerseys his reasons why, citing social injustice. He said his decision was solidified by the violence last weekend surrounding a white supremacist rally in Charlottesville, Virginia, that included the death of a young woman who was struck by a car deliberately driven into a group of counter-protesters.Cook said he has considered an anthem protest in the past and does not rule out doing one this season."As far as the future goes, I don't know. Bruce Irvin Jerseys I don't know," he said. "I know I feel uneasy about the situation going on in this country and have been for Derek Carr Jerseys a while."Raiders coach Jack Del Rio said last season that players should protest on their own time instead of when they are representing the organization.